درباره پرسیک افزار

پرسیک افزار به چه معناست؟

عنوان پرسیک افزار از دو بخش پرسیک و افزار ساخته شده است.بخش دوم ان یعنی عبارت افزار به معنی ابزار میباشد و همانند عبارت های سخت افزار و نرم افزار با بخش اول یعنی پرسیک ترکیب شده است. اما عبارت اول یعنی پرسیک به چه معنی است؟ پرسیک از عبارت « پرسیکوس سینوس Persicus Sinus» گرفته شده که در اصل یکی از نام های قدیمی خلیج فارس میباشد.

کلودیوس پتوله ما اوس (Claudius Ptalemaeus) معروف و مشهور به بطلمیوس بزرگترین جغرافیادانان عالم در قرون اولیه پس از میلاد در قرن دوم میلادی از آبراه خلیج فارس تحت نام « پرسیکوس سینوس Persicus Sinus» ذکر کرده است که دقیقاً به مفهوم « خلیج فارس» است. در برخی منابع لاتین این واژه به صورت سینوس پرسیکوس و « ماره پرسیکوم Mare Persicum» هم ذکر شده است که معنای عبارت اخیر دریای پارس است.

اهداف و حوزه های فعالیت پرسیک افزار

پرسیک افزار در ابتدا با هدف ارائه محتوای آموزشی تخصصی در حوزه برنامه نویسی وب و موبایل تاسیس شده است اما علاوه بر حوزه تولید محتوا در زمینه طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل و طراحی و ساخت وب سایت فعالیت میکند. پرسیک افزار همچنین در زمینه بازاریابی دیجیتال نیز خدماتی ارائه میدهد.

خدمات پرسیک افزار

ما عاشق کارمان هستیم و این ضامن رضایت شما خواهد بود


طراحی و توسعه وب

پرسیک افزار در کار خود حرفه ای است و طراحی سایت شما را به شکلی متفاوت و خاص انجام خواهد داد


طراحی و ساخت اپلیکیشن

پرسیک افزار، با مهارت و تجربه خوب خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد.


سئو و بهینه سازی سایت

پرسیک افزار و موتور جستجوگر گوگل با هم دوست هستند و خیلی زود وب سایت شما در گوگل ایندکس می‌شود.


آموزش آنلاین

پرسیک افزار بسیار علاقمند است تا مهارت ها و تجربیات خود را در قالب دوره های آموزشی آنلاین ارائه دهد.

پرسیک افزار و آموزش انلاین:

آموزش های پرسیک افزار مناسب ورود به بازار کار است. افراد زیادی وجود دارند که فکر میکنند با ورود به دانشگاه و دانشجو شدن در رشته های کامپیوتر میتوانند برنامه نویس شوند و سپس بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی میتوانند جذب بازار کار شوند و برای بازار کار محصولات مناسبی تولید کنند.اما دیری نمیگذرد که خیلی از انها متوجه میشوند که اموزش های دانشگاه اصلا مناسب بازار کار نیست و لازم است در فضایی غیر از دانشگاه اموزش های بیشتری ببینند تا برای بازار کار اماده شوند.

مشکل دانشگاه اینجا است که درس‌های دانشگاهی، و کلاس‌ها و کتاب‌های تئوری، دانشجو را برای کار عملی در دنیای واقعی آماده نمی‌کند. در بسیاری از رشته‌ها، به خصوص رشته هایی که با کامپیوتر و نرم‌افزارها مرتبط میشوند، آموخته‌های دانشگاه با مهارت های لازم برای انجام یک کار فاصله دارد. پرسیک افزار به همین دلیل اینجاست. یکی از اهداف پرسیک افزار این است که شکاف بین دانشگاه و بازار کار را پر کند.

گامهای نخست راه اندازی پروژه پرسیک افزار ، در سال 1400 با ارایه آموزش های مرتبط با اصول مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی وب با تمرکز بر روی آموزش تخصصی سیستم مدیریت محتوای جوملا برداشته شد. پرسیک افزار ، اما در اینده ای نزدیک آموزش های متنوع تری ارائه میدهد که در زمینه هایی همچون برنامه نویسی موبایل، شبکه و امنیت میباشند. در پرسیک افزار، دانشجویان میتوانند مراحل تولید و برنامه نویسی پروژه هایی که در حال حاظر در بازار کار استفاده میشوند را قدم به قدم یاد بگیرند.

محصولات آموزشی پرسیک افزار در قالب محتوای آموزشی و به صورت غیر حضوری میباشند. این محصولات ویدیوی آموزشی میباشند که با کیفیت و هزینه مناسب از طریق وب سایت پرسیک افزار و سایر کانالهای متعلق به پرسیک افزار منتشر میشوند.

پرسیک افزار و سیستم مدیریت محتوای جوملا:

پرسیک افزار تمرکز ویژهای روی سیستم مدیریت محتوای جوملا دارد و یکی از مهمترین اهدافی که دنبالی میکند ارائه محتوای آموزشی تخصصی با عناوین افزونه نویسی جوملا و همچنین تولید افزونه های بومی و قدرتمند برای جوملا میباشد.

پرسیک افزار با تولید افزونه های فارسی میخواهد در غنی شدن و افزایش تعداد افزونه های فارسی جوملا نقشی داشته باشید.

مدیر و مالک پرسیک افزار: مهندس حسن حمیدی قمر